Ibumetin 200 mg

Titulinis / Ibumetin 200 mg

Ibumetin 200 mg

10 plėvele dengtų tablečių
Vaistinis preparatas.

Veikliosios medžiagos, stiprumas:
1 tabletėje yra 200 mg ibuprofeno.

Indikacijos:
Trumpalaikis silpno ar vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip galvos, dantų, raumenų, sąnarių ar sukelto menstruacijų, malšinimas.

Dozavimas ir vartojimo būdas:
200–400 mg per parą, didžiausia paros dozė – 1 200 mg. Tabletę užsigerti stikline vandens.

Kontraindikacijos:
Alergija bet kuriai sudedamajai „Ibumetin“ medžiagai, acetilsalicilo rūgščiai arba kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo, kolitas, sunkus kepenų, širdies ar inkstų funkcijos sutrikimas, paskutinių 3 nėštumo mėnesių ar žindymo laikotarpis, jaunesni kaip 12 metų vaikai, sergate arba sirgote skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa, kraujavimu iš virškinamojo trakto.

Specialūs įspėjimai:
Specialių atsargumo priemonių reikia, jei inkstų, kepenų arba širdies funkcija yra sutrikusi, sutrikęs kraujo krešėjimas arba vartojami antikoaguliantai; sergama cukriniu diabetu, raudonąja vilklige, Krono liga, opiniu kolitu; hipertenzija, astma, šienlige, yra nosies polipų ar lėtinių infekcinių kvėpavimo takų ligų; senyviems žmonėms. Prasidėjus kraujavimui ar atsiradus opoms, vartojimą būtina nedelsiant nutraukti ir kuo skubiau kreiptis į gydytoją. Neviršyti rekomenduojamos dozės ar 3 dienų gydymo laiko.

Prašom įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Vaistinio preparato pakuotės lapelį galite rasti šiuo adresu: http://extranet.vvkt.lt/paieska

Kiti „Ibumetin®“ vaistai